#BiegamDobrze na Biegu Ursynowa

W tym roku uczestnicy Biegu Ursynowa po raz drugi mają możliwość wzięcia udziału w największej biegowej akcji charytatywnej w Polsce – #BiegamDobrze!

Uczestnicy akcji, od jej pierwszej edycji, na cele społeczne zebrali już ponad 5 milionów złotych!
Jak dołączyć do grona biegaczy charytatywnych?

1. W trakcie zapisów wybierz ścieżkę charytatywną i zamiast wpłacania wpisowego, załóż swoją internetową zbiórkę #BiegamDobrze.
2. Otrzymasz link do profilu swojej zbiórki charytatywnej, dzięki któremu znajomi będą mogli wesprzeć Twoją inicjatywę.
3. Kiedy uzbierasz minimum 200 zł – pakiet startowy otrzymasz w prezencie.
4. Pozyskane przez Ciebie środki wesprą Fundację „Znajdź Pomoc”, która wspiera młode osoby chore onkologicznie leczące się w Centrum Onkologii na Ursynowie.
5. A Ty pobiegniesz z wyjątkowym, pomarańczowym numerem startowym!

W Polsce bieganie charytatywne nabiera tempa, a wszystko dzięki akcji#BiegamDobrze i biegaczom takim jak Ty – chcącym nadać swojemu startowi wyjątkowego znaczenia! #BiegamDobrze to pierwszy biegowy projekt w kraju, który oparty jest na modelu aktywnej charytatywności. Początek akcji miał miejsce przy 37. PZU Maratonie Warszawskim. Od tego czasu #BiegamDobrze jest elementem każdego PZU Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego oraz Sztafety Maratońskiej Ekiden. W tym roku po raz drugi uczestnicy Biegu Ursynowa także mogą dołączyć do grona charytatywnych biegaczy.
O Fundacji „Znajdź Pomoc”:
Wspólnie wspieramy młode osoby chore onkologicznie, które leczą się w Centrum Onkologii na Ursynowie. Misją Fundacji „Znajdź Pomoc” jest zapewnienie kompleksowego wsparcia osób chorujących onkologicznie oraz ich bliskich, przy zaangażowaniu i łączeniu lokalnych społeczności oraz świata biznesu. Fundacja oferuje specjalistyczną pomoc psychologów i psychoonkologów, wiedzę na temat choroby i jej leczenia, pomoc w wyborze placówek medycznych, organizacji transportu, pozyskiwaniu pieniędzy, czy zaspokajaniu podstawowych potrzeb chorych i ich bliskich. Cel to dotarcie do tych osób, które ze względu na miejsce zamieszkania, warunki psychofizyczne lub sytuację życiową, nie otrzymywały żadnego wsparcia w chorobie.

Lubisz biegać? Chcesz pomagać? Biegaj dobrze!