BIEG URSYNOWA ZE ŠKODĄ

Zapraszamy do stoiska ŠKODY, które będzie usytuowane w miasteczku biegowym. Zaprezentujemy Państwu bezpieczne, niezawodne i eleganckie samochody.  ŠKODA URSYNÓW jest partnerem technicznym podczas Biegu Ursynowa 2015.

W czasie trwania IX Biegu Ursynowa zapraszamy do stoiska ŠKODY, które będzie usytuowane w strefie sponsorskiej – bezpośrednio za Urzędem Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy a Kościołem Św. Tomasza Apostoła. Będzie nas można rozpoznać po biało-czerwonym dmuchanym namiocie z logo POL-MOT Auto.
Zaprezentujemy Państwu modele:
– ŠKODA Fabia
– ŠKODA Fabia Kombi
– ŠKODA Rapid
– ŠKODA Scout
Od 13 czerwca do końca czerwca 2015 w salonie ŠKODY przy ul. Gruchacza 39 odwiedzający nas Klienci, „z Biegu Ursynowa”, będą mogli skorzystać z „jubileuszowej promocji” z okazji 20-lecia istnienia firmy POL-MOT Auto.
Na specjalnej, dedykowanej, stronie internetowej www.skodaodreki.pl przygotowaliśmy dla Państwa 200 aut marki ŠKODA w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzenia strony www, jazdy testowej w naszym salonie samochodowym oraz udanych zakupów. Więcej informacji w salonie POL-MOT Auto, Warszawa URSYNÓW.
Do zobaczenia!

POL-MOT Auto
ul. Gruchacza 39, 02-814 Warszawa
tel. (22) 549 10 40
(ok.50m od obwodnicy, za stacją Shell)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00

Zapraszamy na stronę:
www.skodaodreki.pl
oraz
www.skoda.ursynow.polmotauto.pl

szkoda