Doppelherz aktiv

Miło nam poinformować, że producent preparatu Doppelherz aktiv wspiera uczestników 9. Biegu Ursynowa RUCH po Zdrowie.

Każdy Uczestnik 9. Biegu Ursynowa Ruch Po Zdrowie otrzyma w  pakiecie startowym  próbkę preparatu Doppelherz aktiv Magnez -B6 400 Ultra FAST!

Magnez jest niezbędny do zachowania równowagi elektrolitów po intensywnym wysiłku fizycznym, do utrzymania prawidłowej kurczliwości  mięśni i do redukcji zmęczenia. Magnez  z potasem  to kluczowe składniki   wprawiające  mięśnie w ruch i dostarczające energii. Zapasy magnezu i potasu w organizmie są zużywane przy każdym ruchu. Jeśli chcemy uniknąć skurczów mięśni i szybko zregenerować siły – pamiętajmy  o regularnym uzupełnianiu  tych dwóch składników !

Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 Ultra FAST  to wysokiej jakości preparat magnezowy  idealny dla biegaczy – skuteczny i wygodny w stosowaniu. 1 saszetka preparatu zawiera  najwyższą na rynku  dawkę  400 mg jonów magnezu w postaci mikrogranulek o przyjemnym cytrysowym smaku, szybko rozpuszczających się w ustach bez popijania. Forma  mikrogranulek umożliwia szybkie uwalnianie magnezu co pozwala szybko uzupełnić niedobór magnezu w organizmie.
Preparat zawiera też witaminę B6 która zwiększa wchłanianie magnezu.

W skutecznym uzupełnieniu elektrolitów oraz w uniknięciu bolesnych skurczy mięśni po  intensywnym wysiłku fizycznym pomoże również preparat Doppelherz aktiv Na skurcze, który zawiera najwyższą łączną dawkę magnezu ( 300mg)  i potasu ( 300 mg) w 1 tabletce.
Oba preparaty są dostępne w aptekach a ich producentem jest niemiecka  firma farmacetuczna Queisser Pharma.