Informator drogowy

W sobotę 3 czerwca Aleją Komisji Edukacji Narodowej przebiegną uczestnicy 11. Biegu Ursynowa. Prosimy o zapoznanie się  z planowanymi czasowymi zmianami w organizacji ruchu i przepraszamy za utrudnienia.

Aleja KEN (nitka zachodnia, kierunek Kabaty) zamknięta będzie dla ruchu na odcinku od ul. Gandhi do ul. Płaskowickiej w godzinach od 7.45 do 13.15.

Na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej (rondo im. K. Krahelskiej) oraz skrzyżowaniem z ulicą Surowieckiego i Bartoka (obie nitki) ruch zostanie wstrzymany o godzinie 8.45, czyli 15 minut przed startem biegu sztafetowego. Ponowne przywrócenie ruchu Al. KEN nitka wschodnia, kierunek Dolinka Służewiecka ok. godz. 11:00, nitka zachodnia ok 13:15 po zakończeniu parady z okazji 40-lecia Urzędu Dzielnicy Ursynów. W godzinach 11:00 – 11:50 zostanie przywrócony ruch na skrzyżowaniach poprzecznych na odcinku od ul. Płaskowickiej do ul. Surowieckiego/ul.Bartoka z wyłączeniem ul. Gandhi. Nitka wschodnia Al. KEN przywrócona zostanie dla ruchu o godz. 11:00.

Od godz. 11:00 zamknięta zostanie ul. Surowieckiego na odcinku od Ronda Zaorskiego do Al. KEN (miejsce zbiórki osób biorących udział w Paradzie z okazji 40-lecia Dzielnicy Ursynów). Godz. 12:00 – wymarsz Parady. Godz. 13:15 całkowite przywrócenie ruchu na Al. KEN (obie nitki).