Najważniejsze informacje

Biuro zawodów

Zlokalizowane będzie w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy- Aleja Komisji Edukacji Narodowej 61.

Godziny otwarcia biura zawodów

piątek: 13:00 – 20:00 (sugerowany dzień odbioru w celu uniknięcia kolejek)

sobota: 7:00 – 9:30

Więcej informacji: http://biegursynowa.com/odbior-pakietow/

Depozyty

Zlokalizowane będą na parkingu podziemnym przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów i będą dostępne w godzinach 8:30-11:30. Rzeczy będzie można odebrać tylko na podstawie numeru startowego.

Przebieralnia i prysznice

Przed i po biegu uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z przebieralni (namioty na tyłach Urzędu). Po biegu uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z pryszniców, zlokalizowanych w hali UCSiR Hawajska, ul. Dereniowa 48.

Dojazd

Z racji ograniczonej liczby miejsc parkingowych zalecamy przyjazd komunikacją miejską. Bezpośrednio przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów znajduje się stacja metra Imielin.

Trasa biegu i punkty nawodnienia

Start biegu zlokalizowany jest przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. K.E.N 61. Trasa posiada atest PZLA. Na trasie biegu pojawią się 4 punkty schładzania. Począwszy od około 2,5 km będą ustawione na przemian dwie kurtyny wodne oraz dwa punkty nawodnienia z wodą dostępną w kubeczkach.

Pacemakerzy

Pobiegną na czasy co minutę w przedziale 18-30 minut. Będą wyposażeni w baloniki z czasem. Prosimy o ustawienie się w odpowiedniej strefie czasowej – strefy będą wyznaczali wolontariusze z tabliczkami oraz pacemakerzy.

Mapa sytuacyjna

Wyniki

Będą uzupełniane na bieżąco i pojawią się pod linkiem: http://live.sts-timing.pl/ursynow2019/

Regulamin imprezy: http://biegursynowa.com/regulamin/