najważniejsze informacje

Już w najbliższą sobotę wystartujesz w najbardziej prestiżowym biegu w Polsce na 5 km. Przed imprezą zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami organizacyjnymi. Dzięki nim sprawnie odbierzesz pakiet startowy, dotrzesz na start i będziesz się świetnie bawił.

1. PAKIETY STARTOWE. Po ich odbiór zapraszamy do Biura Zawodów, które będzie znajdować się  w Urzędzie Dzielnicy Ursynów Al. K.E.N. 61. Pakiet możesz odebrać osobiście na podstawie Karty Startowej, która musi być przez Ciebie podpisana (musisz posiadać ze sobą dokument ze zdjęciem) lub na podstawie dokumentu ze zdjęciem. Jeśli Twój pakiet ma odebrać osoba upoważniona przez Ciebie – musi ona posiadać podpisaną przez Ciebie Twoją Kartę Startową i kserokopię Twojego dokumentu tożsamości. Karty Startowe możecie pobrać po zalogowaniu się do swojego profilu rejestracyjnego.
Przypominamy, że Biuro Zawodów będzie czynne 12 czerwca w godz. 13:00-21:00 oraz w sobotę, 13 czerwca w godz. 7:00-9:30.  Dla Waszego komfortu zachęcamy do odbierania pakietów w piątek.  W pakiecie startowym znajdziesz: numer startowy, pamiątkową koszulkę i  agrafki.

2. DOJAZD NA START. Start biegu zlokalizowany będzie pod Urzędem Dzielnicy Ursynów przy Al. K.E.N. 61. Na start najłatwiej będzie dostać się komunikacją miejską – stacja Metro Imielin. Przypominamy, że parking na tyłach budynku Urzędu nie będzie dostępny – w tym miejscu zorganizowane będzie miasteczko biegowe.

3. DEPOZYTY/ PRYSZNICE. Depozyty i prysznice 9. Biegu Ursynowa RUCH po Zdrowie zlokalizowane będą w Hali UCSiR przy ulicy Hawajskiej 7. Worki depozytowe będą dostępne w dniu biegu w punkcie depozytowym.   Godziny pracy depozytów 8:30-12:00.

4. PRZEBIERALNIE. Przebieralnie ustawione będą na terenie miasteczka biegowego.

5. ROZGRZEWKA.  Punktualnie o 9:40 Andrzej Bartoszuk trener BOOT CAMP POLSKA poprowadzi dla wszystkich uczestników dziesięciominutową rozgrzewkę w strefie startu.

6. PACEMAKERZY. 12 Pacemakerów będzie pomagać Wam w utrzymaniu odpowiedniego tempa od startu do mety 9. Biegu Ursynowa – RUCH po Zdrowie.
13 czerwca poprowadzą oni grupy od 17:00 do 30:00 minut. Pamiętaj, żeby w strefie startowej ustawić się zgodnie ze swoimi możliwościami. Listę Pacemakerów znajdziesz tutaj.

7. MIASTECZKO BIEGOWE.
Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym, na czas biegu będą mogli zostawić swoje pociechy w przedszkolu plenerowym. Pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry przedszkola Mali Odkrywcy, dzieci aktywnie i bezpiecznie spędzą czas. Przedszkole będzie działało od godziny 9:00 do 12:30.

Swoją obecność potwierdzili też:  Pan Szama i Gofer Food Trucki serwujące małe co nieco w sam raz na sobotnie przedpołudnie.

O godzinie 11:00 na scenie w miasteczku biegowym rozpoczną się dekoracje zwycięzców.
Dekorowani będą:
zwycięzcy klasyfikacji generalnej
zwycięzcy Otwartych Mistrzostw Polski Mężczyzn w Biegu Ulicznym na 5 km
zwycięzcy klasyfikacji wózkarzy
zwycięzcy kategorii wiekowych
zwycięzcy klasyfikacji FMW runners.

Serdecznie zapraszamy!