Widzimy się za tydzień!

Odliczamy już dni do Biegu Ursynowa! Na imprezę zarejestrowało się  blisko 1900 biegaczy, a lista zapełnia się w szybkim tempie, dlatego z decyzją nie należy długo zwlekać. Limit uczestników to tylko 2500 uczestników!

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja o tytuł Mistrza Polski w biegu ulicznym na dystansie 5 kilometrów. Faworytem jest  Yared Shegumo –zwycięzca zeszłorocznej edycji, jednak walkę o tytuł zapowiada także Emil Dobrowolski, który w zeszłym roku zajął 4. miejsce, a jego strata do zwycięzcy wyniosła zaledwie 4 sekundy! Równie interesująca będzie batalia wśród pań. W szranki staną między innymi dwie Anny: Szyszka i Łapińska.

Liczymy także, że duch rywalizacji ogarnie biegaczy amatorów, którzy zmierzą się ze swoimi osobistymi rekordami. To właśnie z myślą o nich Pacemakerzy pobiegną na czasy co minutę od 18 do 30 minuty. Jednak przede wszystkim liczymy na dobrą zabawę, uśmiechy i wiele radości. Zapraszamy szczególnie mniej doświadczonych biegaczy, którzy zechcą pokonać trasę biegu. Limit 45 minut na jej pokonanie nie powinien stanowić dla nich poważnego wyzwania. W przypadku wysokich temperatur na trasie pojawi się kurtyna wodna oraz zorganizowany zostanie punkt nawadniający.

Podczas rejestracji pamiętajcie o możliwości skorzystania ze ścieżki charytatywnej #BiegamDobrze do czego gorąco zachęcamy. W tym roku dochód ze zbiórki zostanie przekazany Fundacji „Znajdź Pomoc” wspierającej młode osoby chore onkologicznie leczące się w Centrum Onkologii na Ursynowie. W chwili obecnej zebrano kwotę 7 986 złotych. Z tej formy rejestracji można jednak skorzystać tylko do 10 czerwca.